Сповіщувач пожежний димовий оптичний адресний Сповіщувач пожежний димовий оптичний адресний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 102 / 102 / 49 мм |
| Розміри, мм | 102 / 102 / 49 |
| Тип устройства | Сповіщувач |
| Тип извещателя | Адресний, Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 1 098 ₴


