
Сповіщувач пожежний ручний адресний «ИПР-А» Електронмаш (13-00139)
1 332 ₴
- В наличии
- Код: 13-00139
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сповіщувач ІПР-А ТУУ 31.6-22847240-005: 2007 призначений для подачі сигналу про виникнення пожежі (тривоги) вручну в адресних установках пожежної сигналізації і автоматики на базі компонентів систем пожежних і управління адресних «Варта-Адреса». Сповіщувач ІПР-А ТУУ 31.6-22847240-005: 2007 призначений для подачі сигналу про виникнення пожежі (тривоги) вручну в адресних установках пожежної сигналізації і автоматики на базі компонентів систем пожежних і управління адресних «Варта-Адреса».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Адресний, Димовий, Ручний |
| Робоча напруга | 24 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 85 х 85 х 48 |
| Розміри, мм | 85 / 85 / 48 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Варта-Адреса |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сповіщувач |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Адресний, Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 1 332 ₴

