Призначений для передачі станів безадресних пожежних приладів в адресний шлейф сигналізації виконаного на базі адресних компонентів пожежних систем і управління «CV1500», «CV2000» та «Варта-адрес» Призначений для передачі станів безадресних пожежних приладів в адресний шлейф сигналізації виконаного на базі адресних компонентів пожежних систем і управління «CV1500», «CV2000» та «Варта-адрес»
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | +1°C ~ +40°C |
| Розміри | 90 / 64 / 23 мм |
| Розміри, мм | 90 / 64 / 23 |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
Информация для заказа
- Цена: 4 476 ₴


