Прилад забезпечує прийом сигналів, управління, обробку і відображення інформації від всіх адресних компонентів в системі і ведення журналу подій. Виробляє сигнали пожежної тривоги або несправності системи з їх відображенням і подальшою передачею на телефонний комунікатор або інші пристрої. У корпусі приладу , додатково можуть бути розміщенні до двох блоків шлейфів адресних CV1510 і двох блоків вводу-виводу CV1514. Прилад забезпечує прийом сигналів, управління, обробку і відображення інформації від всіх адресних компонентів в системі і ведення журналу подій. Виробляє сигнали пожежної тривоги або несправності системи з їх відображенням і подальшою передачею на телефонний комунікатор або інші пристрої. У корпусі приладу , додатково можуть бути розміщенні до двох блоків шлейфів адресних CV1510 і двох блоків вводу-виводу CV1514.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 432 / 327 / 142 мм |
| Розміри, мм | 432 / 327 / 142 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 59 184 ₴


