
Бар’єр іскрозахисту БИЗ Електронмаш (13-00004)
3 012 ₴
- В наличии
- Код: 13-00004
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бар’єр іскрозахисту Бар'єр іскрозахисту «БИЗ» призначений для сполучення електрообладнання, яке розміщене у вибухонебезпечній зоні, з електрообладнанням, встановленим поза вибухонебезпечною зоною, і служить в якості роздільника елементів між іскробезпечними та іскронебезпечних колами.
Бар'єр з вихідними іскробезпечними електричними колами рівня "ib" виконаний з видом вибухозахисту "Іскробезпечне електричне коло", має маркування вибухозахисту II(2)G[Ex ib Gb]IIB, відповідає вимогам ДСТУ EN 60079-0:2017 і ДСТУ EN 60079-11:2017 та призначений для установки поза вибухонебезпечними зонами.
Бар'єр іскрозахисту відповідає вимогам Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухо-небезпечних середовищах (постанова КМУ від 28 грудня 2016 року №1055). Сертифікат експертизи типу № СЦ 20.0589Х від 09.11.2020.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Модулі |
| Гарантія | 18 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -5 °C ~ +40 |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Іскробезпечне електричне коло, маркування II(2)G[Ex ib Gb]IIB |
| Робоча напруга | 24 |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 91 х 70 х 53 |
| Розміри, мм | 91 / 70 / 53 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 3 012 ₴

