
База Р-96 Омега для точкових та адресних (ІПДОТА, СПДОТА) датчиків (12-00001)
90 ₴
- В наличии
- Код: 12-00001
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
База Р-96 для датчиків СПДОТА, СПТТА, СППТА; пожежна сигналізація: адресна; напруга живлення: 12В; лінія підключення: двопровідна; струм в черговому режимі: 0.3мА; струм в режимі опрацювання: 8мА; робоча температура: --30°C ~ +50°C: клас захисту: IP30; розмір: 100 / 100 / 10 мм; вага: 50 г База Р-96 для датчиків СПДОТА, СПТТА, СППТА; пожежна сигналізація: адресна; напруга живлення: 12В; лінія підключення: двопровідна; струм в черговому режимі: 0.3мА; струм в режимі опрацювання: 8мА; робоча температура: --30°C ~ +50°C: клас захисту: IP30; розмір: 100 / 100 / 10 мм; вага: 50 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 50 |
| Вбудована сирена | — |
| Додаткові характеристики | адресна |
| Диапазон рабочих температур | -30°C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Напряжение питания | 12 |
| Рабочая температура | -30°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 х 105 х 40 |
| Розміри, мм | 100 / 105 / 40 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | База для сповіщувача |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴

