
Сповіщувач пожежний ручний адресний СПРА Омега (12-00008)
642 ₴
- В наличии
- Код: 12-00008
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СПОВІЩУВАЧ ПОЖЕЖНИЙ РУЧНИЙ АДРЕСНИЙ Сповіщувачі призначені для подання сигналу тривога на засоби пожежної сигналізації при дії людини на робочий елемент сповіщувача.
Сповіщувачі СПРА, СПРА-В можна встановлювати в закритих приміщеннях.
Сповіщувачі СПРА- 01, СПРА-01В - як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі (під навісом).
Сповіщувачі СПРА-В і СПРА-01В виготовляються з рівнем вибухозахист ВИБУХОБЕЗПЕЧНИЙ, згідно ГОСТ 2782.5 (СТ СЭВ 3143-81) і мають знак рівня "ib". Вид вибухозахисту - "ІСКРОБЕЗПЕЧНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛАНЦЮГ". Сповіщувачі використовуються тільки спільно з блоком іскрозахисту (БИЗ).
У сповіщувач вбудований програмно керований ізолятор короткого замикання.
Сповіщувач допускається застосовувати у безадресних системах пожежної сигналізації (необхідно вказати при замовленні).
Захисне скло поставляється по окремому замовленню.
Сповіщувачі відповідають вимогам національних стандартів ДСТУ EN54 - 11: 2004
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | +1 °C ~ +40 |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Комплект поставки | Захисне скло — окреме замовлення |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Є |
| Особенности | Вибухозахищений (рівень ib), Іскробезпечний електричний ланцюг, Вбудований програмно керований ізолятор короткого замикання |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 86 х 90 х 53 |
| Розміри, мм | 86 / 90 / 53 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип повідомлень/оповіщень | Тривога |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Адресний, Пожежний, Ручний |
Информация для заказа
- Цена: 642 ₴

