СПОВІЩУВАЧ ПОЖЕЖНИЙ ПОЛУМ'Я ТОЧКОВИЙ АДРЕСНИЙ у вибухо-безпечному виконанні Сповіщувачі чутливі до наявності флуктуації полум'я, призначені для виявлення загорянь в закритих приміщеннях, а також на відкритих майданчиках, під навісом, різних будівель, споруд і передачі сигналу "ПОЖЕЖА" на приймально-контрольні прилади адресної пожежної сигналізації "Омега".
Конструкція сповіщувачів знімна, що дозволяє знімати їх для технічного обслуговування або ремонту, при цьому прилад ПУ-П формує сигнал "ВІДМОВА" з вказівкою адреси сповіщувача.
Сповіщувачі є багаторежимними. Програмне забезпечення сповіщувача дозволяє робити постійний контроль справності сповіщувача (самодіагностика) і при втраті здатності реагувати на флуктуації полум'я переводить сповіщувач в стан "несправність", прилад ПУ-П формує сигнал "ВІДМОВА" з вказівкою адреси сповіщувача.
Сповіщувачі з автоматичним поверненням в початковий стан.
Сповіщувачі підключаються до МС АПС за допомогою двопровідної лінії зв'язку.
Сповіщувачі СППТА-В і СППТА-01В виготовляються з рівнем вибухозахист ВИБУХОБЕЗПЕЧНИЙ, згідно ГОСТ 2782.5 (СТ СЭВ 3143-81) і мають знак рівня "ib". Вид вибухозахисту - "ІСКРОБЕЗПЕЧНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛАНЦЮГ". Сповіщувачі використовуються тільки спільно з блоком іскрозахисту (БИЗ).
Сповіщувач допускається застосовувати у безадресних системах пожежної сигналізації, підключення двопровідним шлейфом сигналізації напругою 12В (необхідно вказати при замовленні).
У сповіщувач вбудований програмно керований ізолятор короткого замикання.
Сповіщувачі відповідають вимогам ДСТУ EN54 - 10: 2004.
Максимальна відстань від сповіщувача до тестового вогнища полум'я, м :
для класу 1 - 25м, класу 2 - 17м, класу 3 - 12м.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 25 м (клас 1), 17 м (клас 2), 12 м (клас 3) |
| Диапазон рабочих температур | +1 °C ~ +40 |
| Додаткові характеристики | Вибухобезпечний, Самодіагностика, Автоматичне повернення в початковий стан, Вбудований програмно керований ізолятор короткого замикання |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | — |
| Об'єкт детекції | — |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочее напряжение | 12 |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 96 х 96 х 50 |
| Розміри, мм | Ø96 / 50 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Адресний, Пожежний, Полум'я |
Информация для заказа
- Цена: 564 ₴


