
Шланг TR-H15A (15А, 50м/бухта) TRINIX (31-00208)
7 200 ₴
- В наличии
- Код: 31-00208
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гофрована нержавіюча труба відпалена діаметром 1/2 дюйми. Бухта 50 м. Застосовується для спринклерного пожежогасіння
Гофрована нержавіюча труба відпалена Trinix TR-H15A діаметром 1/2 дюйми. Бухта 50 м.
Застосування
Застосовується для для спринклерного пожежогасіння – прокладання трас та підведень до спринклерів або для перенесення вже встановлених спринклерів.
Інші сфери використання включають: гаряче та холодне водопостачання, системи опалення, кондиціонування та вентиляція.
Ключові властивості
- Труба гофрована відпалена з нержавіючої сталі.
- Діаметр 1/2 дюйми (внутрішній діаметр 15.1±0.1 мм, зовнішній діаметр 18.1±0.1 мм, товщина стінки 0.25 мм). У бухті 50 м.
- Діапазон робочих температур від -20 °С до +120 °С, максимальна короткочасна припустима температура 200 °С.
- Робочий тиск 1.6 Мпа. Максимальний робочий тиск при робочій температурі 15 бар. Тиск, що призводить до руйнації, при температурі 20°С складає 210 бар.
- Тест на вигин труби – 18 разів.
- Дозволяє змонтувати систему пожежогасіння у найкоротші терміни в приміщеннях будь-якого планування. З додаткових інструментів потрібні лише роликовий труборіз і два ключі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Технічні |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 50 |
| Додаткові характеристики | Гофрована нержавіюча труба відпалена |
| Диаметр | 1/2" |
| Диаметр внутренний | 15.1±0.1 мм |
| Диаметр внешний | 18.1±0.1 мм |
| Цвет | — |
| Комплектация | Бухта 50 |
| Максимальна короткочасна припустима температура | 200 °С |
| Максимальний робочий тиск при робочій температурі | 15 бар |
| Максимальний тиск, що руйнує, при температурі 20°С | 210 бар |
| Материал | Нержавіюча сталь 304 |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь 304 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +120 °C |
| Рабочее давление | 1.6 Мпа |
| Тест на вигин | 18 разів |
| Тип | Шланги |
| Тип устройства | Труба гофрована |
| Толщина стенки | 0.25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 200 ₴

