
Шланг TR-H20A (20А, 30м/бухта) TRINIX (31-00209)
11 700 ₴
- В наличии
- Код: 31-00209
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гофрована нержавіюча труба відпалена діаметром 3/4 дюйми. Бухта 30 м. Застосовується для спринклерного пожежогасіння
Гофрована нержавіюча труба відпалена Trinix TR-H20A діаметром 3/4 дюйми. Бухта 30 м.
Застосування
Застосовується для для спринклерного пожежогасіння – прокладання трас та підведень до спринклерів або для перенесення вже встановлених спринклерів.
Інші сфери використання включають: гаряче та холодне водопостачання, системи опалення, кондиціонування та вентиляція.
Ключові властивості
- Труба гофрована відпалена з нержавіючої сталі.
- Діаметр 3/4 дюйми (внутрішній діаметр 22.2±0.1 мм, зовнішній діаметр 25.5±0.1 мм, товщина стінки 0.25 мм). У бухті 30 м.
- Діапазон робочих температур від -20 °С до +120 °С, максимальна короткочасна припустима температура 200 °С.
- Робочий тиск 1.6 Мпа. Максимальний робочий тиск при робочій температурі 15 бар. Тиск, що призводить до руйнації, при температурі 20°С складає 210 бар.
- Тест на вигин труби – 14 разів.
- Дозволяє змонтувати систему пожежогасіння у найкоротші терміни в приміщеннях будь-якого планування. З додаткових інструментів потрібні лише роликовий труборіз і два ключі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Технічні |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 30 |
| Додаткові характеристики | Діапазон робочих температур -20 °С ~ +120 °С, максимальна короткочасна припустима температура 200 °С, робочий тиск 1.6 Мпа, максимальний робочий тиск при робочій температурі 15 бар, тиск руйнування 210 бар, тест на вигин 14 разів, товщина стінки 0.25 |
| Диаметр | 3/4" |
| Диаметр внутренний | 22.2±0.1 мм |
| Диаметр внешний | 25.5±0.1 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | Бухта 30 м; роликовий труборіз і два ключі (не включені) |
| Максимальна короткочасна припустима температура | 200 °С |
| Максимальний робочий тиск при робочій температурі | 15 бар |
| Максимальний тиск, що руйнує, при температурі 20°С | 210 бар |
| Материал | Нержавіюча сталь 304 |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь 304 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +120 °C |
| Рабочее давление | 1.6 Мпа |
| Тест на вигин | 14 разів |
| Тип | Шланги |
| Тип устройства | Труба гофрована |
Информация для заказа
- Цена: 11 700 ₴

