Декоративне кільце в підвісну стелю, для встановлення спринклера
Декоративне кільце LM-005-02 з нержавіючої сталі в підвісну стелю, для монтажу спринклера.
Особливості встановлення
Кільце складається з двох частин: у внутрішню закручується спринклер, а зовнішня монтується у підвісну стелю.
Виконує декоративну функцію, закриваючи отвір у стелі, зроблений для встановлення спринклера і трубне відведення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Guris |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний диаметр | 1/2" |
| Додаткові характеристики | Декоративне кільце з нержавіючої сталі |
| Диаметр резьбы | 1/2" |
| Внешний диаметр | 1/2" |
| Комплектация | Декоративне кільце LM-005-02 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Для пожежної техніки |
| Тип устройства | Додатковий аксесуар |
| Тип системи пожежогасіння | Водяна |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴



