Спринклер (зрошувач спринклерний) UT0007 універсального встановлення, з температурою спрацювання 68 °C.
Застосування
Призначений для автоматичного увімкнення системи пожежогасіння та розпилення води над вогнищем пожежі з метою його гасіння або локалізації.
При пожежі підвищення температури навколишнього середовища призводить до розширення рідини в скляній колбі, в результаті чого колба руйнується і звільняє пружину запірного пристрою. Вода надходить з отвору на розетку зрошувача, яка розбризкує воду, локалізуючи або ліквідуючи загоряння.
Ключові властивості та можливості
- Тип встановлення спринклера – вертикальний, розеткою вниз або вгору.
- Спринклер стандартного реагування на пожежу – зі стандартною площею зрошування (зазвичай 12 кв.м), температурний поріг спрацювання становить 68 градусів.
- Мінімальний робочий тиск у трубопроводі складає 0.5 бар, максимальний – 12 бар.
- К-фактор (коефіцієнт продуктивності спринклера, тобто кількість літрів, щи виливається зі спринклера за хвилину) – 80.
Особливості встановлення
Трубопроводи системи повинні бути належного розміру, щоб забезпечити мінімально необхідну швидкість подачі води. Спринклерні зрошувачі необхідно встановлювати після того, як змонтована система труб.
Універсальний спринклер може бути встановлений розеткою вниз або розеткою вгору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | UTEC |
| Внутренний диаметр | 1/2" |
| Установка | Вертикальне (універсальне) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Температура спрацювання 68 °C, К-фактор 80, Діаметр різьблення 1/2" |
| Диаметр резьбы | 1/2" |
| Внешний диаметр | 1/2" |
| Материал корпуса | Латунь |
| Назначение | Квартирні |
| Робочий тиск у трубопроводі | 0.5-12 бар |
| Температура спрацювання | 68 °С |
| Тип | Напірні |
| Тип устройства | Спринклер |
| Тип системи пожежогасіння | Водяна |
- Цена: 238 ₴





