
Спринклер ZSTX-15 ZST (15-00809)
112 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 15-00809
Спринклер (зрошувач спринклерний) ZSTX-15 вертикального встановлення розеткою вниз, з температурою спрацювання 68 °C. Діаметр прохідного отвору (умовний прохід) 15 мм.
Застосування
Призначений для автоматичного увімкнення системи пожежогасіння та розпилення води над вогнищем пожежі з метою його гасіння або локалізації.
При пожежі підвищення температури навколишнього середовища призводить до розширення рідини в скляній колбі, в результаті чого колба руйнується і звільняє пружину запірного пристрою. Вода надходить з отвору на розетку зрошувача, яка розбризкує воду, локалізуючи або ліквідуючи загоряння.
Ключові властивості та можливості
- Тип встановлення спринклера – вертикальний розеткою вниз.
- Спринклер стандартного реагування на пожежу – зі стандартною площею зрошування (зазвичай 12 кв.м), температурний поріг спрацювання становить 68 градусів.
- Мінімальний робочий тиск у трубопроводі складає 0.5 бар, максимальний – 12 бар.
- К-фактор (коефіцієнт продуктивності спринклера, тобто кількість літрів, щи виливається зі спринклера за хвилину) – 80.
Особливості встановлення
Трубопроводи системи повинні бути належного розміру, щоб забезпечити мінімально необхідну швидкість подачі води. Спринклерні зрошувачі необхідно встановлювати після того, як змонтована система труб.
Спринклерний зрошувач може бути встановлений тільки у відповідності з типом розетки: вертикально розеткою вниз.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | ZST |
| Вихід | Різьбовий зовнішній 1/2" |
| Установка | Вертикальне (розеткою вниз) |
| Вхід | Нарізний зовнішній 1/2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вертикальне встановлення (розеткою вниз), Температура спрацювання 68 °C, К-фактор 80, Робочий тиск 0.5-12 бар, Матеріал металевий сплав, Гарантія 12 міс, Тип системи пожежогасіння: водяна |
| Диаметр | 1/2" |
| Диаметр резьбы | 1/2" |
| Комплектация | Спринклер ZSTX-15 |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Назначение | Автоматичне увімкнення системи пожежогасіння та розпилення води для гасіння або локалізації пожежі |
| Робочий тиск у трубопроводі | 0.5-12 бар |
| Температура спрацювання | 68 °С |
| Тип | — |
| Тип устройства | Спринклер |
| Тип системи пожежогасіння | Водяна |
- Цена: 112 ₴

