Пристрій АМ-2 призначений для організації гальванічної розв'язки лінії зв'язку між базовими пристороями СПСА "Тірас-А" (ППКП "Тірас-А", АПР, АМ-8), які, наприклад, знаходяться в різних спорудах. Пристрій АМ-2 для гальванічної розв'язки лінії зв'язку між пристороями СПСА "Тірас-А":
- Збільшення максимальної довжини лінії зв'язку в два рази (до 2000 м) і організація бокового та радіального відгалудження даної лінії;
- Живлення від зовнішнього джерела живлення БЖ1230.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Вес | 0.05 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 10-14 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Розміри | 65 / 95 / 25 мм |
| Розміри, мм | 65 / 95 / 25 |
| Серия | Tiras A |
| Ток потребления | 0.12 А |
| Тип устройства | Адресний модуль |
Информация для заказа
- Цена: 4 764 ₴


