Пристрій АМ-4 забезпечує підключення до СПСА "Тірас-А" одного з приладів ППКП серії "Тірас-П" та ПУіЗ "Тірас-1". Особливості
- Робота з ППКП «Тірас-4П», ППКП «Тірас-8П», ППКП «Тірас-16П», ПУіЗ «Тірас-1»;
- Вбудований ізолятор короткого замикання;
- Живлення та підключення через адресний шлейф;
- Розміщення в корпусі ППКП серії "Тірас-П".
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Вес | 0.2 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 25-28 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Розміри | 65 / 60 / 30 мм |
| Розміри, мм | 65 / 60 / 30 |
| Серия | Tiras A |
| Тип устройства | Адресний модуль |
Информация для заказа
- Цена: 1 728 ₴


