Панель для керування та програмування адресної системи пожежної сигналізації. Особливості:
- Великий графічний LCD-дисплей з роздільною здатністю 320*480 пікселів;
- Автоматичний пошук та приписування пристроїв до системи;
- Можливість вибору мови інтерфейсу (українська/російська);
- Іменування зон та пристроїв системи;
- Ергономічний пластиковий корпус;
- Можливість підключення зчитувача ключів Touch Memory;
- Підключення до БК ППКП за допомогою двох ліній зв’язку;
- Звукова індикація.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Вес | 1.6 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 10-15 V |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 270 / 200 / 55 мм |
| Розміри, мм | 270 / 200 / 55 |
| Серия | Tiras A |
| Ток потребления | 0.16-0.23 А |
| Тип устройства | Панель керування |
Информация для заказа
- Цена: 11 976 ₴


