Сповіщувач пожежний комбінований СПК-А вміщує функціональні можливості (димовий та тепловий сенсори) СПД-А та СПТ-А та поєднує в собі їхні характеристики. Сповіщувач пожежний комбінований СПК-А вміщує функціональні можливості (димовий та тепловий сенсори) СПД-А та СПТ-А та поєднує в собі їхні характеристики.
Особливості:
- 2-ох провідне підключення;
- Оптична індикація працездатності сповіщувача в черговому режимі і в режимі «пожежа»;
- Можливість підключення ВПОС (виносного пристрою оптичної сигналізації);
- Конструкція корпусу забезпечує зручний монтаж та обслуговування;
- Діапазон статичної температури спрацьовування,°С: клас А:54–65; клас А2:54–70; клас В:69–85; - Виготовлено з якісного та міцного ABS-пластику.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Вес | 0.15 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 18-28 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 101 / 56 мм |
| Розміри, мм | 101 / 56 |
| Серия | Tiras A |
| Ток потребления | 1 мА |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Адресний, Димовий, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 1 278 ₴




