Сповіщувач пожежний ручний призначений для подавання сигналу пожежної тривоги в ручному режимі. СПР-А призначений для передавання ручним способом сповіщення пожежної тривоги на ППКП через адресний шлейф сигналізації.
Особливості:
- Тип В згідно ДСТУ EN 54-11:2004;
- Світлодіодна індикація сповіщувача в черговому режимі і в режимі "пожежа".
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Вес | 0.15 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 18-28 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10 + 55 °С |
| Розміри | 90 / 93 / 40 мм |
| Розміри, мм | 90 / 93 / 40 |
| Серия | Tiras A |
| Ток потребления | 1 мА |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Адресний, Ручний |
Информация для заказа
- Цена: 1 302 ₴


