Сповіщувач пожежний тепловий точковий СПТ-А призначений для виявлення пожежі по перевищеному порогу температури в середовищі , що охороняється. Сповіщувач пожежний тепловий точковий СПТ-А призначений для виявлення пожежі по перевищеному порогу температури в середовищі , що охороняється.
- 2-ох провідне підключення;
- Відповідність класам А1/А1R, A2/A2R, B/B2;
- Оптична індикація працездатності сповіщувача в черговому режимі і в режимі «пожежа»;
- Можливість підключення ВПОС (виносного пристрою оптичної сигналізації);
- Конструкція корпусу забезпечує зручний монтаж та обслуговування;
- Виготовлено з якісного та міцного ABS-пластику. - Діапазон статичної температури спрацьовування,°C : клас А1: 54 – 65 ; клас А2: 54 – 65 ; клас В: 69 – 85;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 18-28 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 101 / 56 мм |
| Розміри, мм | 101 / 56 |
| Серия | Tiras A |
| Ток потребления | 1 мА |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Адресний, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 942 ₴




