
Ручний адресний пожежний сповіщувач DETECTO MNL100 Tiras (14-00068)
1 560 ₴
- В наличии
- Код: 14-00068
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
DETECTO MNL100 – адресний ручний пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. Встановлюється в межах приміщення, що охороняється, та подає сигнал пожежної тривоги в ручному режимі. DETECTO MNL100 – адресний ручний пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. Встановлюється в межах приміщення, що охороняється, та подає сигнал пожежної тривоги в ручному режимі.
В основі сповіщувача найефективніша апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання. DETECTO MNL100 сертифіковані та виготовляються у відповідності до стандарту ДСТУ EN 54-11.
Особливості:
- 2-провідне підключення в адресний інтерфейс;
- світлодіодна індикація режимів роботи та стану сповіщувача;
- оснащений захисною пластиковою кришкою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 120 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Установка | Внутрішнє |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | 2-провідне підключення, світлодіодна індикація, захисна пластикова кришка |
| Робоча напруга | 20-25 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | 2-провідне підключення |
| Розміри | 90 х 90 х 40 |
| Розміри, мм | 90 / 90 / 40 |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Ток потребления | 0.1 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Tiras PRIME A |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Пожежна тривога (ручний) |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Адресний, Ручний |
Информация для заказа
- Цена: 1 560 ₴

