АМ-1 призначений для підключення в адресні шлейфи неадресних сповіщувачів, отримання і передачі сигналів в системі СПСА "Тірас-А" від різноманітного технологічного обладнання. Пристрій АМ-1 для реалізації додаткового параметричного входу СПСА "Тірас-А":
- Режим "Пожежна зона" для підключення до 32 неадресних пожежних сповіщувачів;
- Режим "Технічна тривога" для контролю різноманітних виконавчих пристроїв (датчики блокування решітки, відкриття дверей,клапанів димовидалення);
- Підключення та живлення від адресного шлейфа.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Вес | 0.12 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 18-28 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 93 / 75 / 35 мм |
| Розміри, мм | 93 / 75 / 35 |
| Серия | Tiras A |
| Тип устройства | Адресний модуль |
Информация для заказа
- Цена: 1 602 ₴


