Tiras PRIME A – інноваційна адресна протипожежна система, призначена для захисту об’єктів будь-якого розміру. Центром системи є потужний ППКП «Tiras PRIME A», який координує роботу, здійснює контроль і моніторинг всіх компонентів системи. Попри всю свою компактність, прилад підтримує максимальне системне навантаження: має 2 вбудовані адресні інтерфейси, кожен з яких підтримує до 250 адресних пристроїв, при чому довжина лінії кожного інтерфейсу може сягати до 2000м. Прилад є завершеним рішенням, тому на малих та середніх об'єктах потреба в підключенні додаткових пристроїв розширення – відсутня. Tiras PRIME A – інноваційна адресна протипожежна система, призначена для захисту об’єктів будь-якого розміру. Це абсолютно новий погляд на пожежну безпеку: сучасна програмно-апаратна платформа, високі технології, доступна ціна та вражаючі можливості, невластиві ще жодному вітчизняному аналогу.
Центром системи є потужний ППКП «Tiras PRIME A», який координує роботу, здійснює контроль і моніторинг всіх компонентів системи. Попри всю свою компактність, прилад підтримує максимальне системне навантаження: має 2 вбудовані адресні інтерфейси, кожен з яких підтримує до 250 адресних пристроїв, при чому довжина лінії кожного інтерфейсу може сягати до 2000м. Прилад є завершеним рішенням, тому на малих та середніх об'єктах потреба в підключенні додаткових пристроїв розширення – відсутня.
При необхідності можна об'єднати в мережу до 4-х ППКП «Tiras PRIME A», збільшивши при цьому кількість адресних пристроїв до 2000 (500 пристроїв на кожен ППКП), або використати розширювачі адресних інтерфейсів M-LOOP та збільшити максимальну кількість пристроїв до 4000.
ППКП «Tiras PRIME A» оснащений 5-дюймовим сенсорним кольоровим дисплеєм та зручним користувацьким інтерфейсом, що робить керування та адміністрування системи надзвичайно легким. Всі компоненти Tiras PRIME A сертифіковані та виготовляються у відповідності до групи стандартів ДСТУ EN 54.
Базові параметри:
- Два базові кільцеві адресні шлейфи з довжиною лінії до 2000м кожен;
- До 128 кільцевих адресних шлейфів в системі (з використанням розширювачів M-LOOP);
- До 250 адресних пристроїв в одному кільцевому шлейфі (до 4000 пристроїв з використанням розширювачів);
- 1000 зон пожежної сигналізації;
- 128 груп;
- Журнал на 10 000 подій;
- Виходи «Пожежа», «Несправність»;
- 4 програмованих виходи з можливістю підключення пристроїв оповіщення;
- 2 контрольовані виходи живлення периферійних пристроїв напругою 24В.
- 2 входи контролю живлення (для підключення виходів типу «відкритий колектор» або «сухий контакт» сторонніх пристроїв);
- Підключення комунікатора М-GSM для передавання на ПЦС пожежної тривоги та попередження про несправність;
- Інтерфейси: USB, Ethernet (2 шт);
- Можливість об'єднання до 4-х ППКП для збільшення кількості адресних пристроїв до 2000 та розподілення можливостей індикації та керування по об'єкту;
- Інтегрований блок живлення та місце під 2 АКБ ємністю 7 А*год.
- Для Tiras PRIME A розроблена нове покоління енергоефективних пожежних сповіщувачів DETECTO та лінійка адресних модулів для підключення протипожежного обладнання: AM-Multi, AM-Converter, AM-OUT2R.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet, USB |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet , USB |
| Вес | 3000 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 220 В (-15%,+10%), 50±1 Гц |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Количество выходов | 1000 |
| Кількість шлейфів сигналізації | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 350 / 365 / 100 мм |
| Розміри, мм | 350 / 365 / 100 |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 39 804 ₴




