
Оповіщувач світлозвуковий ОСЗ-12 "Вихід" 24V Tiras (15-00008)
1 248 ₴
- В наличии
- Код: 15-00008
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлозвуковий оповіщувач із написом «Вихід» для внутрішнього встановлення; відповідає стандарту EN 54-3; номінальна напруга 24 В; діапазон напруги 20-28 В; споживаний струм 70 мА; рівень звуку 80 дБ; клас захисту IP21C; робоча температура -10°C~+55°C; розміри 280 / 100 / 32 мм, вага 250 г Світлозвуковий оповіщувач із написом «Вихід»: - світлова та звукова індикація тривоги;
- рівень звуку не менше 80 дБ;
- номінальна напруга живлення 24V;
- використання всередині приміщення;
- габаритні розміри: 32х280х100 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлова та звукова індикація, EN 54-3, IP21C, Світлодіодна |
| Питание | 20-28 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP21C |
| Цвет | Зелёный |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напис на знаку | — |
| Основа | На пластику |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 280 / 100 / 32 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 32 х 280 х 100 |
| Розміри, мм | 280 / 100 / 32 |
| Разновидность | — |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 70 мА |
| Тип | Евакуаційні |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 248 ₴

