
Оповіщувач світлозвуковий ОСЗ-11 "УВАГА! Всім залишити приміщення! Аварійний витік газу" Tiras (14-00033)
1 248 ₴
- В наличии
- Код: 14-00033
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлозвуковий оповіщувач із написом «УВАГА! Всім залишити приміщення! Аварійний витік газу» для внутрішнього встановлення; відповідає стандарту EN 54-3; номінальна напруга 12 В; діапазон напруги 9-15 В; споживаний струм 100 мА; рівень звуку 80 дБ; клас захисту IP21C; робоча температура -10°C~+55°C; розміри 280 / 100 / 32 мм, вага 250 г Світлозвуковий оповіщувач із написом «УВАГА! Всім залишити приміщення! Аварійний витік газу»: - світлова та звукова індикація тривоги;
- рівень звуку не менше 80 дБ;
- номінальна напруга живлення 12V;
- використання всередині приміщення;
- габаритні розміри: 32х280х100 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 250 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 80 дБ |
| Додаткові характеристики | Відповідає стандарту EN 54-3 |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP21C |
| Цвет | Желтый |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Робоча напруга | 9-15 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 280 х 100 х 32 |
| Розміри, мм | 280 / 100 / 32 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 100 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP21 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 248 ₴

