Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 80 дБ, частота звуку 2.5-4.5 кГц; номінальна напруга 12 В; споживаний струм 100 мА; металевий корпус, клас захисту IP33С, для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -25 °C ~ +70 °C; розміри 88 / 40 / 106 мм, вага 300 г
Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль (12V). Акустична потужність 80 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 100 мА. Металевий корпус, клас захисту IP33С, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення. Відповідає ДСТУ EN 54-3:2003.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Оповіщувачі призначені для безперервної (цілодобової) роботи всередині приміщень (тип А ДСТУ EN 54-3) або на відкритому повітрі (тип B ДСТУ EN 54-3).
Ключові властивості
- Джерелом звукового сигналу є п’єзоелектрична сирена, джерелом світлового сигналу – яскраві SMD світлодіоди червоного кольору.
- Джміль виконаний у металевому корпусі та має захист від несанкціонованого доступу.
- Додатково ОСЗ Джміль може бути оснащений виносним світлодіодом «підтвердження» для відображення статусу охоронної сигналізації.
- Ступінь захисту корпусу IP33C дозволяє використання оповіщувачів як всередині, так і ззовні приміщень (тип В згідно ДСТУ EN 54-3:2003).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 300 |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 80 дБ |
| Двосторонній зв'язок з централлю | Немає |
| Додаткові характеристики | ДСТУ EN 54-3:2003, п’єзоелектрична сирена, SMD світлодіоди, виносний світлодіод, металевий корпус, захист від несанкціонованого доступу |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +70 |
| Діапазон робочих частот | 2500-4500 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP33С |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 88 х 40 х 106 |
| Розміри, мм | 88 / 40 / 106 |
| Световая индикация | Да |
| Ток потребления | 100 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP33 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 512 ₴





