
Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль-1 (12V) (14-00024)
1 416 ₴
- В наличии
- Код: 14-00024
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 80 дБ, частота звуку 2.5-4.5 кГц; номінальна напруга 12 В; споживаний струм 100 мА; пластиковий корпус, клас захисту IP43С, для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -25 °C ~ +70 °C; розміри 154 / 90 / 41 мм, вага 220 г
Оповіщувач світлозвуковий Tiras Джміль-1 (12V). Акустична потужність 80 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 100 мА. Пластиковий корпус, клас захисту IP43С, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення. Відповідає ДСТУ EN 54-3:2003.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Оповіщувачі призначені для безперервної (цілодобової) роботи всередині приміщень (тип А ДСТУ EN 54-3) або на відкритому повітрі (тип B ДСТУ EN 54-3).
Ключові властивості
- Джерелом звукового сигналу є п’єзоелектрична сирена, джерелом світлового сигналу – яскраві SMD світлодіоди червоного кольору.
- Джміль-1 виконаний у пластиковому корпусі та має захист від несанкціонованого доступу, відриву від місця встановлення.
- Додатково ОСЗ Джміль-1 може бути оснащений виносним світлодіодом «підтвердження» для відображення статусу охоронної сигналізації.
- Ступінь захисту корпусу IP43C дозволяє використання оповіщувачів як всередині, так і ззовні приміщень (тип В згідно ДСТУ EN 54-3:2003).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 220 |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 80 дБ |
| Додаткові характеристики | Пластиковий корпус, червоні SMD світлодіоди, можливість підключення виносного світлодіода, безперервна робота, відповідає ДСТУ EN 54-3:2003, захист від відриву та несанкціонованого доступу |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +70 |
| Діапазон робочих частот | 2500-4500 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP43С |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 154 х 90 х 41 |
| Розміри, мм | 154 / 90 / 41 |
| Световая индикация | Да |
| Ток потребления | 100 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP43 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Частота передавання/приймання | 2500-4500 |
Информация для заказа
- Цена: 1 416 ₴





