Світловий покажчик із написом «Выход» для внутрішнього встановлення; відповідає стандарту EN 54-3; номінальна напруга 12/24 В; діапазон напруги 9-28 В; споживаний струм 35 мА; клас захисту IP21C; робоча температура -10°C~+55°C; розміри 280 / 100 / 32 мм, вага 220 г Покажчики світлові призначені для використання в системах пожежної та охоронної сигналізації, в системах управління евакуацією, а також – в системах оповіщення про стан технологічного процесу або умов безпеки.
Табло покажчиків освітлюється за допомогою якісних SMD світлодіодів, що робить напис видимим в темний період доби.
За типом експлуатування покажчики відносяться до типу А згідно ДСТУ EN 54-3 (для застосування всередині приміщень).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Вес | 220 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 9-28 В |
| Класс защиты | IP33С |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 280 / 100 / 32 мм |
| Розміри, мм | 280 / 100 / 32 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 35 мА |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
Информация для заказа
- Цена: 972 ₴


