Світлозвуковий оповіщувач із написом «Выход» для внутрішнього встановлення; відповідає стандарту EN 54-3; номінальна напруга 12 В; діапазон напруги 9-15 В; споживаний струм 100 мА; рівень звуку 80 дБ; клас захисту IP21C; робоча температура -10°C~+55°C; розміри 280 / 100 / 32 мм, вага 250 г Оповіщувачі світлозвукові призначені для використання в системах пожежної та охоронної сигналізації, в системах управління евакуацією, а також – в системах оповіщення про стан технологічного процесу або умов безпеки.
Табло оповіщувачів освітлюється за допомогою якісних SMD світлодіодів, що робить напис видимим в темний період доби.
Джерелом звукового сигналу є п’єзоелектрична сирена.
За типом експлуатування оповіщувачі відносяться до типу А згідно ДСТУ EN 54-3 (для застосування всередині приміщень).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Вес | 0.25 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 9-15 В |
| Класс защиты | IP33C |
| Цвет | Зелёный |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 280 / 100 / 32 мм |
| Розміри, мм | 280 / 100 / 32 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 0.1 А |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 248 ₴


