Універсальний прилад пожежної сигналізації
- 8 або 16 базових зон сигналізації, відповідно до моделі приладу; 6 виходів (2 реле, 2 "оповіщення", 1 "несправність", 1 "пожежа"); підключення двох модулів розширення M-OUT8R по системній шині RS-485 та модуля розширення M-OUT4R, що встановлюється на базову плату ППКП; налаштування систем з ПЗ "tLoader" (Windows/Android), вбудований інтерфейс mini-USB; підключення комунікатору M-GSM чи M-PSTN; сценарії автоматизації протипожежної безпеки; енергонезалежний журнал на 1000 подій; розміщення в ергономічному пластиковому корпусі з вбудованим блоком живлення на 50Вт та місцем під два АКБ на 7 чи 9А/год - 8 або 16 базових зон сигналізації, відповідно до моделі приладу;
- 6 виходів (2 реле, 2 "оповіщення", 1 "несправність", 1 "пожежа");
- підключення двох модулів розширення M-OUT8R по системній шині RS-485 та модуля
розширення M-OUT4R, що встановлюється на базову плату ППКП;
- налаштування систем з ПЗ "tLoader" (Windows/Android), вбудований інтерфейс miniUSB;
- підключення комунікатору M-GSM чи M-PSTN;
- сценарії автоматизації протипожежної безпеки;
- енергонезалежний журнал на 1000 подій;
- розміщення в ергономічному пластиковому корпусі з вбудованим блоком живлення на
50Вт та місцем під два АКБ на 7 чи 9А*год
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 187-242 В / 50 Гц |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Количество выходов | 8 |
| Кількість зон / груп | 16 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 330 / 410 / 85 мм |
| Розміри, мм | 330 / 410 / 85 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 14 500 ₴





