
Блок живлення Tiras БЖ1230 12V/3A (14-00005)
8 448 ₴
- В наличии
- Код: 14-00005
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення 12 В з максимальним струмом навантаження 3 А для живлення компонентів охоронної та пожежної сигналізації та оповіщення; захист від перевантаження, короткого замикання; сигнальні виходи для передавання сигналів несправності; контроль заземлення; захист акумулятора від глибокого розряду; живлення від АКБ на 7/9 або 18 А*год – купується окремо; металевий корпус; розміри 215 / 300 / 85 мм; вага 2 кг
Блок живлення Tiras БЖ1230 з номінальною напругою 12 В та максимальним струмом навантаження 3 А. Відповідає ДСТУ EN50131.
Застосування
БЖ1230 використовується для живлення датчиків, сирен, зовнішніх модулів розширення та приладів автоматики в системі охоронної сигналізації, якщо для цього не вистачає блока живлення централі.
Ключові властивості
- Номінальна напруга 12 В, максимальний вихідний струм 3 А.
- Резервне живлення забезпечується акумуляторною батареєю ємністю 7/9 або 18 А*год – не входить до комплекту поставки.
- БЖ захищений від перевантаження, перегріву, короткого замикання, акумуляторна батарея – від глибокого розряду.
- Сигнальні виходи для передавання сигналів несправності.
- Контроль заземлення.
- БЖ1230 розроблений у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 2.
- Металевий корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 2 |
| Вид | — |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -5 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Акумулятор не входить до комплекту |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | захист від перевантаження, захист від перегріву, захист від короткого замикання, тампер, контроль заземлення, захист акумулятора від глибокого розряду, резервне живлення від АКБ |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 215 х 300 х 85 |
| Розміри, мм | 215 / 300 / 85 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 8 448 ₴



