GSM-комунікатор; передавання інформації на ПЦС «Мост» чи «Мост-П» в каналі GSM(GPRS) в протоколі «Мост»; робота з ППКП серії «Tiras PRIME» та ППК «Оріон NOVA 8+»; SMS-оповіщення визначеним користувачам системи; можливість встановлення двох SIM-карт; номінальна напруга 12/24 В; розміри 60 / 80 / 30 мм - Передавання інформації на ПЦС «Мост» чи «Мост-П» в каналі GSM(GPRS) в протоколі «Мост»;
- Робота з ППКП серії «Tiras PRIME» та ППК «Оріон NOVA 8+»;
- SMS-оповіщення визначеним користувачам системи;
- Можливість встановлення двох SIM-карт;
- Зменшений струм споживання;
- Встановлення на базову плату ППК.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.1 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 10.5-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 60 / 80 / 30 мм |
| Розміри, мм | 60 / 80 / 30 |
| Ток потребления | 25/45 мА |
| Тип комунікатора | GSM |
| Тип устройства | Комунікатор |
Информация для заказа
- Цена: 3 876 ₴


