ППКП на 16 шлейфів сигналізації; вбудовані релейні виходи «оповіщення», «пожежа», «несправність»; підключення модуля релейних ліній МРЛ (МРЛ 2.2 або МРЛ 2.1) ; підключення комунікатору МЦА чи МЦА-GSM для передавання інформації на ПЦС; вбудований блок живлення та місце під АКБ 18 А·год; розміри 330 / 410 / 85 мм - 16 шлейфів сигналізації;
- 3 алгоритми верифікації спрацювання сповіщувачів;
- Вбудовані релейні виходи «оповіщення», «пожежа», «несправність»;
- Підключення модуля релейних ліній МРЛ (МРЛ 2.2 або МРЛ 2.1) ;
- Підключення комунікатору МЦА чи МЦА-GSM для передавання інформації на ПЦС;
- Вбудований блок живлення та місце під АКБ 18 А*год.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Контролер |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Мобільний зв'язок (GSM) |
| Класс защиты | IP30 |
| Кількість зон / груп | 16 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 16 |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | 3 алгоритми верифікації, Вбудовані релейні виходи, Вбудований блок живлення, Місце під АКБ 18 А*г |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Робоча напруга | 220 В (-15%,+10%), 50±1 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 50±1 |
| Розміри | 330 х 410 х 85 |
| Розміри, мм | 330 / 410 / 85 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Оповіщення, Пожежа, Несправність |
| Тип устройства | ППКП |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 21 768 ₴


