ППКП на 8 шлейфів сигналізації; вбудовані релейні виходи «оповіщення», «пожежа», «несправність»; підключення модуля релейних ліній МРЛ (МРЛ 2.2 або МРЛ 2.1); робота в CSD або GPRS каналі; вбудований блок живлення та місце під АКБ 7 А·год; розміри 281 / 226 / 85 мм - 8 шлейфів сигналізації;
- 3 алгоритми верифікації спрацювання сповіщувачів;
- Вбудовані релейні виходи «оповіщення», «пожежа», «несправність»;
- Підключення модуля релейних ліній МРЛ (МРЛ 2.2 або МРЛ 2.1);
- Робота в CSD або GPRS каналі;
- Вбудований блок живлення та місце під АКБ 7 А*год.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 220 В (-15%,+10%), 50±1 Гц |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -5°С до +40°С |
| Розміри | 281 / 226 / 85 мм |
| Розміри, мм | 281 / 226 / 85 |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 13 188 ₴



