
Пристрій для ручного запуску пожежогасіння ПРЗ "Тірас" Ex (14-00067)
1 128 ₴
- В наличии
- Код: 14-00067
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пристрій ручного запуску пожежогасіння для вибухонебезпечних приміщень; відповідність ДСТУ EN 54; робоча напруга 8-28 В; розміри 93 / 90 / 43 мм; вага 150 г Пристрій ПРЗ "Тірас" Ех призначений для роботи у складі системи пожежної сигналізації для ручного запуску пожежогасіння (газового, порошкового, аерозольного та іншого).
ПРЗ "Тірас" Ex має свідоцтво про вибухозахищеність електрообладнання (електричного пристрою) №2813 Державного випробувального сертифікаційного центру вибухозахищеного та рудникового обладнання.
Особливості:
- Тип В згідно ДСТУ EN 54-11:2004;
- Можливість підключення в шлейф паралельно чи послідовно;
- Наявність світлодіодної індикації чергового режиму.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 8-28 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Тип В згідно ДСТУ EN 54-11:2004, Підключення в шлейф паралельно чи послідовно, Світлодіодна індикація чергового режиму |
| Робоча напруга | 8-28 |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Розміри | 93 х 90 х 43 |
| Розміри, мм | 93 / 90 / 43 |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 128 ₴

