Димовий адресний пожежний оптичний точковий сповіщувач для роботи в складі системи Tiras A; 2-дротове підключення; оптична індикація в черговому режимі і в режимі «пожежа»; розміри 101 / 48 мм Сповіщувач пожежний димовий оптичний точковий адресний СПД-А призначений для виявлення пожежі на ранній стадії в закритих приміщеннях будівель та споруд. Сповіщувач реагує на перевищення деякого порогу концентрації диму в середовищі, що охороняється.
Особливості
- 2-ох провідне підключення;
- Оптична індикація працездатності сповіщувача в черговому режимі і в режимі «пожежа»;
- Можливість підключення ВПОС (виносного пристрою оптичної сигналізації);
- Конструкція корпусу забезпечує зручний монтаж та обслуговування;
- Виготовлено з якісного та міцного ABS-пластику.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tiras |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 18-28 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -10°С до +55°С |
| Розміри | 101 / 48 мм |
| Розміри, мм | 101 / 48 |
| Тип устройства | Сповіщувач |
| Тип извещателя | Адресний, Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 1 164 ₴



