
Виносний модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras МРЛ-2.1 box (14-00007)
1 440 ₴
- В наличии
- Код: 14-00007
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль розширення на 2 релейні виходи 5А/230В (AC), 5А/24В (DC) з перекидним контактом; можливість віддалення від ППК на відстань близько 150 м; підключення до транзисторних чи релейних виходів ППК; сумісність: усі прилади, що містять релейні виходи або виходи «розімкнений колектор»; живлення 12/24 В; споживання 60 мА; клас захисту IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 100 / 100 / 30 мм; вага 150 г
Виносний модуль розширення на два релейних виходи Tiras МРЛ-2.1 box.
Застосування
Виносний модуль МРЛ-2.1 box призначений для розширення системи пожежної чи охоронної сигналізації на два релейних виходи для керування автоматикою.
Ключові властивості
- Два релейних виходи 5А/230В (AC), 5А/24В (DC) з перекидним контактом.
- Можливість віддалення від ППК на відстань близько 150 м.
- Підключення до транзисторних чи релейних виходів ППК.
- Сумісність: усі прилади, що містять релейні виходи або виходи «розімкнений колектор».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вид | Модулі |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі сигналу | 150 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | 12/24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Два релейних виходи 5А/230В, 5А/24 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12/24 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 100 х 100 х 30 |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 30 |
| Ток потребления | 60 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Прилади з релейними виходами або виходами «розімкнений колектор» |
| Тип установки | — |
| Тип модуля | Розширення |
| Тип устройства | Модуль розширення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴






