• Перетворення інтерфейсу MON у RS-485 і назад.
• Збільшує дальність шини MON.
• 2 адаптери забезпечують зв'язок по шині до 1000 м-коду.
• Повністю прозорий для приладів. Лунь MON485- це модуль перетворення інтерфейсів для передачі даних з шини MON в універсальну шину RS-485 і назад, щоб збільшити загальну відстань передачі даних. Максимальна сумарна довжина лінії зв'язку між усіма модулями системи повинна бути не менше 1000 м. Опір термінальних резисторів - 100 Ом. Напруга живлення - 12-14 В, струм споживання - 3 мА.
Модуль перетворення Лунь MON485 призначений для збільшення довжини передачі даних з шини MON будь-яких пристроїв «Лунь» і/або «Лінд» в універсальну шину RS-485 і назад. 2 адаптера забезпечують зв'язок по шині до 1000 м. Модуль представлений у вигляді друкованої плати в пластиковому корпусі. Для підключення до шин MON і RS-485 використовуються гвинтові клеми. Модуль повністю «прозорий» для приладів. Модуль доповнений вбудованими індикаторами:
Особливості моделі:
MON - мерехтить при обміні даними по шині MON;
MASTER - світиться, при підключенні ПІУ «Лінд» або розширювача зон;
485 - мерехтить, при обміні даними по шині RS-485;
STATUS - блимає при оновленні прошивки модуля.
Основні технічні характеристики Лунь MON485
Тип пристрою: перетворювач MON/RS-485;
Інтерфейс зв'язку з пристроєм «Лунь» і/або «Лінд»: MON;
Стандарт лінії зв'язку між однотипними модулями: RS-485;
Довжина лінії зв'язку: 1000 м;
Опір термінальних резисторів: 100 Ом;
Живлення: 12-14 В;
Розміри: 80х38х21 мм;
Вага: 5 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Протокол связи | RS-485 |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 5 |
| Вид | Модулі |
| Установка | Внутрішнє |
| Дальність передачі сигналу | 1000 |
| Диапазон рабочих температур | +5 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | MON, RS-485 |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Вбудовані індикатори MON, MASTER, 485, STATUS |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | ≤75 |
| Робоча напруга | 12-14 |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | Гвинтові клеми |
| Розміри | 80 х 38 х 21 |
| Розміри, мм | 80 / 38 / 21 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Лунь, Лінд |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Модуль |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 647 ₴


