Виносний модуль індикації та керування, поєднаний з клавіатурою, на 16 зон; для роботи з приладами «Лунь 11», «Лунь 21», «Лунь 23», «Лунь 25»; напруга живлення 12 В; струм споживання 150 мА; максимальна довжина лінії зв’язку з зовнішніми пристроями 150 м; розміри 195 / 158 / 87 мм Виносний модуль індикації та управління, суміщений з клавіатурою. Призначений для роботи з приладами «Лунь 11», «Лунь 21», «Лунь 23», «Лунь 25». Дозволяє ставити ППК на охорону і знімати з охорони цифровими 4-значними кодами, переглядати стан охоронних зон, відображати несправності системи і т.д. Наявність індикації всіх функцій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Модулі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість зон / груп | 16 |
| Особенности | Наявність індикації всіх функцій |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 195 / 158 / 87 мм |
| Розміри, мм | 195 / 158 / 87 |
| Ток потребления | 150 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Лунь 11, Лунь 21, Лунь 23, Лунь 25 |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Клавіатура |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 008 ₴


