Лунь 11 м5 GPRS модем Розширювана централь
• GPRS на двох SIM-картах.
• 16 груп.
• 8 провідних зон.
• 4 керовані виходи.
• 1 вихід під сирену.
• Вбудований контролер АКБ.
• Розширення провідних зон Лунь 11Е -11Н.
• Розширення радіодатчиками.
• Підтримка 16 клавіатур, 24 зчитувачі.
• Можливість керування зі смартфона.
• Акумулятор не входить до комплекту. Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний бездротового каналу зв'язку GSM (GPRS\voice) Лунь 11. Призначений для організації пультової (технічної) охорони об'єктів будь-якої складності (квартири, магазини, торгові будинки, офісні центри). Прилад призначений для роботи C ПЗ "Фенікс-4" (у складі ПЦС "Орлан").Можливість гнучкого розширення зон і груп платами розширення "Лунь-11Н" і "Лунь-11Е"; Підтримка до 16 клавіатур "Лінд-11" і до 24 зчитувачів ТМ "Лінд-11ТМ", можливість керування з мобільного телефону; Підтримка каналу GPRS на 2х sim-картах.
Особливості моделі:
кількість дротових зон - 8; у разі пожежного застосування - як 2-х дротове, так і 4-х дротове підключення;
кількість керованих виходів - 4;
кількість підключаються сирен - 1;
кількість тамперів - 1;
типи зон: охоронна, 24-годинна, затримана, прохідна, постановочна, пожежна, "залишаюся вдома";
кількість охоронних груп - 16;
кількість призначених для користувача ключів в групі - 16;
типи груп: звичайні, залежні за логікою "І", залежні за логікою "АБО";
вбудований контролер АКБ;
контроль наявності сирени;
дозволяє виконувати всі функції віддаленого керування і звіту про стан за запитом з пульта;
функція захисту від помилкових спрацьовувань пожежних шлейфів;
підтримка радіодатчиків Visonic, Астра, Ріелта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вид | Контролер |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -5 °C ~ +40 |
| Діапазон робочих частот | 850/900/1800/1900 МГц |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | 2G, Ethernet, WiFi, Телефонна лінія |
| Керування | Віддалений доступ, Мобільний зв'язок (GSM) |
| Клавиатура | Опціонально |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Акумулятор не входить до комплекту |
| Кількість бездротових пристроїв | 48 |
| Кількість дротових зон | 8 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 2 |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 2 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 48 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Монтаж | Настенный |
| Особенности | GPRS на двох SIM-картах, розширювана, підтримка радіодатчиків Visonic/Астра/Ріелта, вбудований контролер АКБ, захист від помилкових спрацьовувань |
| Провідні інтерфейси | LAN |
| Протокол связи | GPRS, 2G, Ethernet, WiFi, телефонна лінія |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Резервне живлення | 12 В / 7.1 A/г |
| Робоча вологість | До 85 |
| Робоча напруга | 100-240 |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 850/900/1800/1900 МГц |
| Роз'єми підключення | 2 SIM-карти, RJ45 |
| Розміри | 300 х 240 х 91 |
| Розміри, мм | 300 / 240 / 91 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | ПЗ Фенікс-4, ПЦС Орлан |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | SMS, голосові повідомлення |
| Тип устройства | ППК |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Тип централі | Охоронна, Пожежна |
| Частота бездротових датчиків | 1900 |
Информация для заказа
- Цена: 8 425 ₴



