Бронеплита 4 класу (стандарт); вага 3.6 кг; розмір 25 / 30 см; товщина 23 мм; сталь Miilux Protection 500 6.5 мм; антирикошетне покриття (повсть 8 мм); демпфер 8 мм; вологозахисна ПВХ-ламінація; анатомічний вигин та зрізані кути; захист: СВД (ЛПС), АК-74 (7Н10); витримує понад 6 пострілів; відповідає ДСТУ (сертифіковано) Плита має антирикошетне покриття з балістичної повсті та демпферу товщиною 8мм підвищеної щільності 80кг/м3, з м’якого матеріалу, який пом’якшує заперешкодну травму. Спеціальна балістична повсть товщиною 8 мм майже не додає ваги та відмінно затримує осердя та уламки оболонки кулі. Плита має ламінацію шаром спеціального ПВХ, який захищає від проникнення вологи та води в протиуламкове покриття. Плити мають анатомічний вигин за формою грудної клітини та зрізані кути. «Стандарт» може витримати понад 6 пострілів та готовий служити захистом бійцям. Всі плити виготовляються згідно ДСТУ та мають офіційні сертифікати відстрілу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Арсенал Патриота |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Витримує | Гвинтівка СВД, 7,62-мм патрону 57-Н-323с (ЛПС); Автомат АК-74, патрон 5,45-5,45-мм, куля 7Н10с (ПП) |
| Класс | 4 клас |
| Марка сталі | Miilux Protection 500 6.5 мм |
| Розміри | 25х30 см |
| Розміри, мм | 25х30 см |
| Тип броні | Стандарт |
| Тип устройства | Бронеплита |
Информация для заказа
- Цена: 3 817 ₴


