Бронеплита 5 класу; вага 4.3 кг; розмір 25 / 30 см; товщина 23 мм; сталь SSAB Armox 600T 7 мм; антирикошетне покриття (повсть 8 мм); демпфер 8 мм; вологозахисна ПВХ-ламінація; анатомічний вигин та зрізані кути; захист: СВД (ЛПС), АКМ (7.62 / 39 БЗ); без заперешкодної деформації; відповідає ДСТУ (сертифіковано) Плита має антирикошетне покриття з балістичної повсті та демпферу товщиною 8мм підвищеної щільності 80г/м2, з м’якого матеріалу, який пом’якшує заперешкодну травму. Спеціальна балістична повсть товщиною 8 мм майже не додає ваги та відмінно затримує осердя та уламки оболонки кулі. Плита має ламінацію шаром спеціального ПВХ, який захищає від проникнення вологи та води в протиуламкове покриття. Плити мають анатомічний вигин за формою грудної клітини та зрізані кути. Менша вага плити дає змогу носити її довший час без стомлення та підходить тим, хто багато рухається. Всі плити виготовляються згідно ДСТУ та мають офіційні сертифікати відстрілу. Над надійний захист без заперешкодної деформації. Може витримувати додаткові набої не зазначені в ДСТУ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Арсенал Патриота |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Витримує | АКМ 7,62х39,куля 57-БЗ-231,швидкість 745±15 м/с. Гвинтівка СВД,7,62мм гвинтівного патрону 57-Н-323с |
| Класс | 5 клас |
| Марка сталі | SSAB Armox 600T 7 мм |
| Розміри | 25х30 см |
| Розміри, мм | 25х30 см |
| Тип броні | Посилена |
| Тип устройства | Бронеплита |
Информация для заказа
- Цена: 4 387 ₴


