
Бездротовий датчик руху Tiras X-Motion Black (21-00111)
1 560 ₴
- В наличии
- Код: 21-00111
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий датчик руху для роботи у складі охоронної сигналізації Orion NOVA X. Дальність радіозв’язку до 3000 м на відкритому просторі; робоча частота 868-868.6 МГц; дальність виявлення руху до 12 м, горизонтальний кут виявлення 88.5°; імунітет до тварин вагою до 20 кг, зростом до 50 см; живлення літієва батарея CR123A, до 5 років роботи; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 61 / 98 / 50 мм, вага 75 г; колір чорний
Бездротовий датчик руху Tiras X-Motion з дальністю виявлення руху до 12 м та імунітетом до тварин вагою до 20 кг / зростом до 50 см. Дальність зв'язку з централлю до 3000 м.
Застосування
Бездротовий датчик руху фіксує рух детекцією інфрачервоного випромінювання об’єкта за допомогою піроелектричного інфрачервоного сенсора.
Ключові властивості
- Дальність зв'язку до 3000 метрів на відкритому просторі.
- Не реагує на тварин вагою до 20 кг, зростом до 50 см.
- Цифровий алгоритм обробки сигналу PIR-сенсором.
- Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення за горизонталлю 88.5°.
- Тампер на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.
- Криптозахищений двосторонній зв'язок з централлю.
- Середній строк роботи від комплектної батареї CR123A - 5 років.
- Швидкий монтаж за допомогою кронштейну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | До 20 кг |
| Імунітет до тварин | Да |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 75 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 88.5° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 12 м |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +40°C |
| Додаткові характеристики | AES шифрування, тампер, криптозахищений двосторонній зв'язок, швидкий монтаж, ABS-пластик |
| Питание | 1 х CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | CR123A – 1 шт. |
| Кут виявлення | По горизонталі 88.5° |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 3000 м |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 61 х 98 х 50 мм |
| Розміри, мм | 61 / 98 / 50 |
| Сенсори | IЧ (PIR) |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Orion NOVA X |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Частота передачи | 868-868.6 МГц |
| Частота передачі | 868.6 |
| Шифрування | AES |
Информация для заказа
- Цена: 1 560 ₴




