Бездротовий датчик відчинення для роботи у складі охоронної сигналізації Orion NOVA X. Дальність радіозв’язку до 3000 м на відкритому просторі; робоча частота 868-868.6 МГц; максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм; живлення літієва батарея CR123A, до 5 років роботи; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 20 / 89 / 20 мм, вага 32 г; колір чорний
Бездротовий датчик відчинення Tiras X-Shift з дальністю зв'язку з централлю до 3000 м. Максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм.
Застосування
Бездротовий датчик відчинення на основі цифрового сенсора магнітного поля миттєво повідомляє про несанкціоноване відчинення або злом вікон чи дверей. Встановлюється на всі типи поверхонь будь то пластик, дерево чи метал.
Ключові властивості
- Дальність зв'язку до 3000 метрів на відкритому просторі.
- Максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм.
- Використання сенсора Хола замість класичного геркона дає цілий ряд переваг: можливість калібрування, захист від саботажу сильним магнітом, розміщення магніта по ліву або праву сторону.
- Можливість підключення дротового сповіщувача відчинення або виносного світлодіода.
- Відсутність «залипання» датчика.
- Датчик можна встановити горизонтально або вертикально.
- Криптозахищений двосторонній зв'язок з централлю.
- Середній строк роботи від комплектної батареї CR123A - 5 років.
- Швидкий монтаж за допомогою кронштейну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 32 |
| Вид | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Дальність передачі сигналу | до 3000 |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +40 |
| Питание | 1 х CR123 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Канали зв'язку | Бездротове |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | CR123A (1 шт.), кронштейн |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Криптозахищений двосторонній зв'язок, калібрування сенсора Хола, захист від саботажу сильним магнітом, монтаж кронштейном, можливість підключення дротового сповіщувача, горизонтальна або вертикальна установка, відсутність залипання |
| Протокол связи | 868-868.6 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 20 х 89 х 20 |
| Розміри, мм | 20 / 89 / 20 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Orion NOVA X |
| Тип установки | — |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Тип сенсора | Сенсор магнітного поля |
| Частота бездротових датчиків | 868.6 |
| Шифрування | AES |
Информация для заказа
- Цена: 1 176 ₴






