
Кероване реле ITV U-Prox Relay DC (23-00346)
1 364 ₴
- В наличии
- Код: 23-00346
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кероване реле постійного струму з живленням 10,8…14,8В постійного струму; вихід COM/NO 250VAC/10A або 30VDC/10A DC максимум; імпульсний, тригерний (бістабільний) режими роботи; кількість спрацювань > 100 000; час спрацьовування налаштовується: 0.1-250 секунд; максимальний час затримки відповіді 5 секунд; робоча частота 868-868.6 МГц, дальність зв'язку до 4800 м на відкритому просторі; двосторонній, шифрований, з визначенням саботажу (глушіння) радіозв’язок; розміри 44 / 36 / 18 мм, вага 50 г
U-Prox Relay DC – бездротове слаботочне реле, призначене для дистанційного керування приладами. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
Ключові властивості
- Кероване реле з живленням 10,8…14,8В постійного струму.
- Вихід COM/NO 250VAC/10A або 30VDC/10A DC максимум.
- Імпульсний, тригерний (бістабільний) режими роботи.
- Кількість спрацювань > 100000.
- Час спрацьовування налаштовується: 0.1 … 250 секунд.
- Максимальний час затримки відповіді 5 секунд.
- Двосторонній, шифрований, з визначенням саботажу (глушіння) радіозв’язок. Дальність зв'язку до 4800 м на відкритому просторі
- Мініатюрний корпус, габаритні розміри 44 / 36 / 18 мм, вага 50 грам.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 50 г |
| Вид | Модулі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу Пластик, Робоча температура -10 °C ~ +55 °C, Гарантія 12 міс., Вихід COM/NO 250VAC/10A або 30VDC/10A, Кількість спрацювань >100000 |
| Питание | 10.8 - 13.2В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Імпульсний, тригерний (бістабільний) |
| Особенности | Двосторонній шифрований радіозв'язок, Визначення саботажу (глушіння), Імпульсний режим, Тригерний (бістабільний) режим, Мініатюрний корпус, >100000 спрацювань, Налаштовуваний час спрацьовування 0.1–250 с, Максимальний час затримки 5 с, Дальність до 4800 м |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 44 х 36 х 18 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 44 х 36 х 18 мм |
| Розміри, мм | 44 х 36 х 18 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Реле |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 868.6 |
Информация для заказа
- Цена: 1 364 ₴




