Датчик руху пасивний інфрачервоний, з місцем під встановлення безкорпусних аналогових або AHD камер з розмірами плати 32 / 32 мм (камеру слід придбати окремо), для внутрішнього встановлення; детекція руху – ІЧ-сенсор; дальність детектування руху до 15 м, кут виявлення 90°; імунітет до тварин до 25 кг; регулювання чутливості; тампер НЗ; світлодіодна індикація; живлення DC 8.2-16 В; споживання 150 мА; висота монтажу 1.8-2.4 м; робоча температура -20 °C ~ +50 °C; 132 / 62 / 38 мм; 110 г
Датчик руху Crow SWAN CAM (without camera) з місцем під встановлення безкорпусних аналогових або AHD камер з розмірами плати 32 / 32 мм (камеру слід придбати окремо), з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 15 м, з горизонтальним кутом виявлення 90°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості та можливості
- Можливість встановлення безкорпусної камери (слід придбати окремо) для підвищення рівня безпеки приміщення, що охороняється.
- Імунітет до тварин вагою до 25 кг.
- Регулювання чутливості.
- Термокомпенсація.
- Світлодіодна сигналізація.
- Тампер-контакт.
Особливості встановлення
Рекомендована висота монтажу – від 1.8 до 2.4 м від рівня підлоги. Датчик руху найбільш ефективний при встановленні впоперек потенційного маршруту проникнення. Не рекомендується встановлювати датчик навпроти предметів, що рухаються (наприклад, штори чи жалюзі), потоків холодного (кондиціонери) або теплого (опалювальні батареї) повітря.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crow |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Бренд | Crow |
| Вес | 110 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Питание | 8.2-16 В |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 132 / 62 / 38 мм |
| Розміри, мм | 132 / 62 / 38 |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсору | IЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴


