2 Мп IP відеопанель; Стиснення: H.264; 1/2.7" CMOS, WDR 120 дБ; f=4 мм (кут огляду 87°); Екран 4.3" IPS 800×480; камера 1/2.7" 2 МП CMOS; Розблокування за допомогою розпізнавання обличчя, пароля або карти, інтерфейси: 1х RS-485, Wiegand 1вх/1вих, 1х замок, тривога 2вх/2вих, 1х кнопка виходу, 1х датчик дверей; підключення 1J -45 10/100 мбіт/с, ступінь захисту: IP65, -30°C - +60°C; Матеріал: пластик, DC 12В/2 А, 5-18 Вт, 389х146х44 мм 2 Мп IP відеопанель; Стиснення: H.264; 1/2.7" CMOS, WDR 120 дБ; f=4 мм (кут огляду 87°); Екран 4.3" IPS 800×480; камера 1/2.7" 2 МП CMOS; Розблокування за допомогою розпізнавання обличчя, пароля або карти, інтерфейси: 1х RS-485, Wiegand 1вх/1вих, 1х замок, тривога 2вх/2вих, 1х кнопка виходу, 1х датчик дверей; підключення 1J -45 10/100 мбіт/с, ступінь захисту: IP65, -30°C - +60°C; Матеріал: пластик, DC 12В/2 А, 5-18 Вт, 389х146х44 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| WDR | 120 дБ |
| Интерфейс подключения | Wiegand |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711 |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 4.3'' IPS, 800×480 |
| Питание | DC 12 В, 2 А |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 1 / 2.7 "2Mп CMOS |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Кути огляду камери | Г:87°; В:46°; Д:104° |
| Количество абонентов | 200 домофонів |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP / IP |
| Сетевые интерфейсы | 10M/100Mбіт/с |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Монтаж | Врезной, Накладний |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 389 х 146 х 44 мм |
| Розміри, мм | 389 х 146 х 44 |
| Розпізнавання облич | Підтримує |
| Стандарт мережі | TCP / IP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 |
| Тривожні входи | 2 |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 675 ₴



