2-дротова IP відеопанель.1.3 Мп CMOS; Стиснення: H.264; LED підсвічування. Функції: зв'язок з монітором, групова розмова, віддалена розмова і відкриття дверей з мобільного пристрою. Інтерфейс підключення: 2-дротовий, протокол передачі: TCP / IP. DC 24В, IP54, IK07, 129х32х140 мм. Корпус з нержавіючої сталі. 2-дротова IP відеопанель.1.3 Мп CMOS; Стиснення: H.264; LED підсвічування. Функції: зв'язок з монітором, групова розмова, віддалена розмова і відкриття дверей з мобільного пристрою. Інтерфейс підключення: 2-дротовий, протокол передачі: TCP / IP. DC 24В, IP54, IK07, 129х32х140 мм. Корпус з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| Аудіовходи | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | Г.711 |
| Бренд | Dahua |
| Відімкнення замка | 2 (1 замок, 1 модуль розширення замка) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 24 В / живлення від VTNC3000A |
| Камера | 1/3 "1.3MP CMOS |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серебряный |
| Кути огляду камери | H: 87 °, V: 63 °, D: 117 ° |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP |
| Сетевые интерфейсы | 10M / 100 Мбіт / c |
| Метод роботи | однокнопочная панель |
| Монтаж | Накладний, Врезной |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Потужність споживання | до 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Робоча вологість | 10% -90% |
| Рабочая температура | від -30 ° C до + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Розміри | 129.9 × 32.2 × 140 мм |
| Розміри, мм | 129.9 × 32.2 × 140 |
| Стандарт мережі | TCP / IP, SIP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | LED |
| Тривожні входи | 2 (1 кнопка виходу, 1 у відповідь) |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 425 ₴



