1.3 Мп багатоквартирна ІР; Стиснення: H.264, фокус 4мм, Г: 71°, В: 52°, Д: 95°; Функції: Тривога, кнопка відкриття/закриття дверей, статус дверей; Дозволяє залишати аудіо та відео повідомлення, групову розмову; Вбудований картридер Mifare ; IP54, IK07; DC 12В; -40°C~+60°C; 406х143х42 мм; накладний та врізний монтаж 1.3 Мп багатоквартирна ІР; Стиснення: H.264, фокус 4мм, Г: 71°, В: 52°, Д: 95°; Функції: Тривога, кнопка відкриття/закриття дверей, статус дверей; Дозволяє залишати аудіо та відео повідомлення, групову розмову; Вбудований картридер Mifare ; IP54, IK07; DC 12В; -40°C~+60°C; 406х143х42 мм; накладний та врізний монтаж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711 |
| Бренд | Dahua |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В |
| Зчитувач | Mifare |
| Камера | 1/3", 1.3МП CMOS |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серебряный |
| Кути огляду камери | Д:95°, Г:71°, В:52° |
| Количество абонентов | Багатоабонентська |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (100M) |
| Метод роботи | Механічні кнопки |
| Монтаж | Накладний, Врезной |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -40° ~ +60° С |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 143x406x42 мм |
| Розміри, мм | 143x406x42 |
| Стандарт мережі | TCP / IP, SIP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні входи | 2 (1 кнопка входу, 1 feedback) |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 850 ₴




