VTO2201F-P — вбудована панель виклику для одноабонентських домофонів. Має антивандальний корпус та можливість всепогодної експлуатації. Підходить для вуличного входу та для монтажу всередині приміщень. На пристрої є фізична кнопка моментального виклику підключеного монітора. Є камера, через яку відвідувачів добре видно навіть уночі. Для голосового зв'язку використовується мікрофон, який дозволяє здійснити дзвінок або залишити повідомлення. Є й динамік. VTO2201F-P підтримує підключення PoE. А порт для мережі дає можливість використовувати не лише домофон, а й мобільний додаток для дистанційного керування. Захист на рівні IP65 робить врізну панель нечутливою до опадів, вітру та інших дій. VTO2201F-P — вбудована панель виклику для одноабонентських домофонів. Має антивандальний корпус та можливість всепогодної експлуатації. Підходить для вуличного входу та для монтажу всередині приміщень. На пристрої є фізична кнопка моментального виклику підключеного монітора. Є камера, через яку відвідувачів добре видно навіть уночі. Для голосового зв'язку використовується мікрофон, який дозволяє здійснити дзвінок або залишити повідомлення. Є й динамік. VTO2201F-P підтримує підключення PoE. А порт для мережі дає можливість використовувати не лише домофон, а й мобільний додаток для дистанційного керування. Захист на рівні IP65 робить врізну панель нечутливою до опадів, вітру та інших дій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіовходи | 1 канал |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711U; PCM |
| Бренд | Dahua |
| Відеокодек | H.265 |
| Відімкнення замка | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В-24В 1A; PoE |
| Камера | 1/2.9" 2 МП CMOS |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Кути огляду камери | Г: 138.6°; В: 79.6; Д:159° |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | SIP; P2P; IPv4; UPnP; SNMP; DNS; DDNS; RTSP; RTP; TCP; UDP |
| Сетевые интерфейсы | RJ45 10M/100M |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний, Врезной |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | –30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 130 × 96 × 28.5 мм |
| Розміри, мм | 130 × 96 × 28.5 |
| Стандарт мережі | SIP; P2P; IPv4; UPnP; SNMP; DNS; DDNS; RTSP; RTP; TCP; UDP |
| Совместимость | ONVIF; CGI |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Фокусное расстояние | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 810 ₴


