
Відеодомофон DHI-VTH5241DW-S2 Dahua (99-00001896)
15 075 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001896
Dahua DHI-VTH5421DW-S2 – це кольоровий IP-відеодомофон з вбудованим Wi-Fi модулем, який підтримує роботу мережевих відеопанелей і камер, в тому числі віддалено через смартфон або планшет. Також підтримуються відеодзвінки на інші домофони, які підключені до внутрішньої SIP мережі. Ethernet мережа через порт RJ45 (10M/100M) працює за протоколом TCP/IP, Wi-Fi мережа підтримує стандарти зв'язку IEEE802.11b/g/n. Відеосигнал піддається стисненню в стандарті H.264, а аудіосигнал – в стандарті G.711. Домофон оснащений 10-дюймовим кольоровим сенсорним LCD-екраном. Для керування роботою і налаштуваннями застосовується головне екранне меню у вигляді зручного для користувача інтерфейсу. Можливе підключення до домофону мережевих панелей виклику і відеокамер. У режимі интеркому можна під'єднати ще кілька моніторів даної фірми або пристрій консьєржа. Це дасть можливість підтримувати аудіозв'язок з цими пристроями.
Ключові властивості та можливості
- Dahua DHI-VTH5421DW-S2 виготовлений спеціально для роботи з мережевими відеопанелями для декількох абонентів, камерами та іншими пристроями Dahua.
- Керування та налаштування параметрів виконується за допомогою зручного меню на сенсорному 10" моніторі.
- Розширення можливостей охоронної системи контролю доступу здійснюється за рахунок приєднання IP-камер і відеопанелей.
- Завдяки підтримці SIP-телефонії, можливий відеозв'язок з абонентами житлового будинку або комплексу. У режимі интеркому можна використовувати інші монітори, які зареєстровані у внутрішній мережі.
- Підтримка підключення 8 датчиків тривоги або побутових сенсорів (433MHz). При спрацьовуванні детекторів тривоги відправляється повідомлення на смартфон господаря і проводиться запис інформації MicroSD-карту (купується окремо).
- Відчиняти вхідні двері можна віддалено за допомогою мобільного пристрою або безпосередньо з домофона.
- Користувач може самостійно виконати необхідні настройки для більш зручної та комфортної експлуатації:
- увімкнути сигнал тривоги;
- відрегулювати яскравість, контрастність і кольоровість зображення, гучність розмови;
- вибрати електроживлення від зовнішнього джерела живлення або за технологією PoE.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | Да |
| Интерфейс | LAN, Wi-Fi |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | Г.711 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Встроенная память | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 10 " |
| Додаткові характеристики | Wi-Fi IEEE802.11b/g/n, PoE (802.3af), SIP, Інтерком, Підтримка MicroSD до 32 ГБ, Підключення 8 датчиків тривоги, Запис відео і фото, Гучний зв'язок |
| Діагональ екрана | 10" |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Запис | Відео, Фото |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран, Сенсорні кнопки, Механічні кнопки, Віддалений доступ, Мобільна програма |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | — |
| Кількість під'єднуваних камер | — |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 32 Гб |
| Максимальный объем карты памяти | 32 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP |
| Сетевые интерфейсы | 10M / 100 Мбіт / c |
| Метод роботи | Тачскрін і механічні кнопки |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | DC 12 В |
| Операционная система | Linux |
| Особенности | Інтерком, Керування замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Назначение | Для квартири, Для приватного будинку |
| Провідні інтерфейси | RJ45, LAN |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Регулировка | Контрастність, Рівень гучності, Яскравість |
| Робоча вологість | 10% -90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | Немає |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 265.0 х 180.0 х 22.5 мм |
| Розміри, мм | 265 × 180 × 22.5 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в робочому режимі | 8 Вт |
| Стандарти кодування | H.264 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Тривожний вхід | 6 |
| Тривожні входи | 8 |
| Частота бездротових датчиків | 433 |
- Цена: 15 075 ₴


